patyczki-kosmetyczne-dlaczego-nigdy-nie-powinnas-ich-wkladac-897713_w1000

Patyczki Cleanic to produkt najwyżej jakości. Delikatna i miękka bawełna doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji działa. Produkt zapakowany jest w folię. Patyczki Cleanic nie rozwarstwiają się pod wpływem wody. Można je stosować do makijażu i demakijażu, jak również czyszczenia różnych części ciała. Patyczki zostały przebadane dermatologicznie. Nie uczulają i nie podrażniają skóry. Zapewniają dokładne i komfortowe czyszczenie. Należy przechowywać je z dala od dzieci, gdyż mogą być niebezpieczne. Należy unikać bezpośredniego wkładania patyczków do wnętrza ucha i nosa, aby nie uszkodzić delikatnych błon. Produkt jednorazowy.

patyczki-kosmetyczne-cleanic-100-sztuk-blqlre

Patyczki Bella w folii to idealny produkt najwyższej jakości do codziennej pielęgnacji ciała. Miękkie i delikatne patyczki Bella wykonano z najdelikatniejszej bawełny organicznej, która nie rozwarstwia się pod wpływem wody. Patyczki Bella to idealny produkt do usuwania makijażu, oczyszczania zabrudzonych miejsc. Należy jednak pamiętać, aby patyczki były przechowywane poza zasięgiem dzieci, gdyż mogą być niebezpieczne. Opakowanie jest bardzo wygodny i wydajne. Może stanowić wypełnienie plastikowe pudełeczka z serii patyczków Bella. Jest to produkt jednorazowy, który należy wyrzucić od razu po użyciu.

pol_pl_Bella-patyczki-folia-160szt-85929_1

Warto zobaczyć nowoczesne płytki łazienkowe Begonia